Меню Закрити

Виїзний навчально-практичний курс студентів ТДМУ на базі Міжнародної клініки відновного лікування професора Володимира Козявкіна

Тернопільський державний медичний університет завжди ставить за мету навчання та стажування студентів на базах сучасних лікувальних та реабілітаційних закладів, які впровадили в свою практику новітні прогресивні методики та технології надання допомоги пацієнтам з різними патологіями. В рамках досягнутої домовленості про співпрацю, делегація працівників у складі професора Ігоря Мисули, професора Дарії Попович, асистента Юрія Завіднюка та двох студентських груп четвертого курсу напрямку підготовки «Здоров’я людини» провели виїзний навчальний курс на базі Міжнародної клініки відновного лікування професора Володимира Козявкіна, що розташована у місті Трускавець. Програма курсу передбачала 7 лекцій, які стосувалися особливостей системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації професора Володимира Козявкіна та освоєння практичних навичок студентами у відділеннях клініки.

Викладачі та студенти мали можливість брати безпосередню участь у лікувальному процесі та застосуванні системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, створеної  професором Володимиром Козявкіним.

Студенти та викладачі були залучені до виконання всіх етапів реабілітаційного комплексу, який впроваджений в клініці. Особливу увагу було приділено новітнім методикам мануальної терапії та масажу, механотерапії, антигравітаційній терапії, фізіотерапії, атртерапії. Спеціалізовані кабінети механотерапії та лікувальної фізкультури обладнанні різноманітним тренажерами для розвитку сили, координації рухів, удосконалення ходи, поступової вертикалізації тіла. Низку кабінетів спеціально адаптовано для проведення занять за програмою біодинамічної корекції рухів та занять комп’ютерної реабілітаційної ігротерапії.

Великий інтерес викликало анатомо-фізіологічне обгрунтування унікальної методики нейрофізіологічної реабілітації, котре провів її автор.

Запланована подальша навчально-наукова та лікувальна співпраця між ТДМУ та Міжнародною клінікою відновного лікування професора Володимира Козявкіна з метою розвитку реабілітаційної допомоги в Україні.

Проф. І.Мисула, проф. Д.Попович, ас. Ю. Завіднюк.