Меню Закрити

Делегація студентів ТДМУ взяла участь у форумі «IF Medical Weekend»

У Івано-Франківському національному медичному університеті 16-18 лютого 2018 року відбувся з’їзд голів та керівного апарату органів студентського самоврядування вищих медичних навчальних закладів. Форум «IF Medical Weekend» організував Студентський парламент ІФНМУ. Участь у цьому заходів взяв голова Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ігор Стецюк та два його заступники.

Упродовж трьох днів учасники форуму обмінювалися досвідом, аналізували конкретні проблеми студентських організацій у вишах, переглядали презентації найвдаліших проектів, слухали поради щодо їх реалізації, а ще пройшли майстер-класи щодо організації роботи та співпраці студентів з адміністрацією університетів.

Під час другого дня учасники заходу створили Всеукраїнське об’єднання медичних органів студентського самоврядування (ВОМОСС). Результатом третього дня був якісний тімбілдинг.

«Час від часу подібні зустрічі відбуваються, адже важливо обговорити з представниками студентського самоврядування інших вишів певні напрацювання, поділитися досвідом, спланувати спільні проекти і просто поспілкуватися. Цього разу ми також аналізували здобутки і проблеми, які є в студентському самоврядуванні. Хочу зазначити, що піднімалося питання інформування в студентському середовищі. В усіх вищах є сторінки у соцмережах, але лише три ВНЗ мають власні студентські журнали – наш університет, Івано-Франківський національний медичний університет і Національний медичний університет імені О.Богомольця. Щодо мобільних додатків для сайту, то ми сьогодні єдині, хто його має. В Івано-Франківському унверситеті його почали створювати. У середині березня плануємо зробити загальноукраїнську акцію, присвячену донорству. Вона відбуватиметься в один день в усіх медичних вишах. Також будемо робити всеукраїнську акцію з метою допомогти сиротам.

Якщо говорити про співпрацю з адміністрацією вишу, то сьогодні в нас найкраща ситуація. Ми маємо цілковите сприяння з боку керівництва. Хочу сказати, що в нас помітно оновлюється матеріально-технічна база, впроваджуються новітні технології. На мою думку, ми повинні це цінувати», – зазначив Ігор Стецюк.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.