Меню Закрити

Студент ТДМУ презентував свою чергову книжку

Нещодавно студент Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ученна Егбучулам презентував свою нову книгу «Take over your world» («Займи своє місце у світі») та організував конференцію, яка була покликана продемонструвати можливості людини, її вміння відкривати себе і знаходити шляхи реалізації власного потенціалу.

Спеціальним гостем і ключовим спікером заходу був президент і засновник компанії «Eagle World Outreach», лідер Grace House Worldwide Фемі Адун (Великобританія). Він є автором кількох книг та сертифікованим тренером з лідерства (команда Джона Максвелла). У 2006 році він успішно закінчив престижне навчання в Daystar Leadership Academy (DLA) і отримав диплом з відзнакою з напрямку «соціальна робота та розвиток спільноти» від Waltham Forest College (Лондон, Великобританія).

Фемі Адун є фаховим тренером і фасилітатором з досвідом роботи в галузі лідерства протягом кількох десятиліть. Він навчає і консультує щодо питань лідерства представників низки корпоративних та релігійних організацій в Африці, США, Південній Америці, Азії, Європі та Великобританії. Він є виконавчим партнером видавництва Throne Room США, генеральним директором видавничої компанії Grace House та виконавчим партнером і тренером компанії PATRAL inc..

Цього дня про свої історії успіху розповідали студенти ТДМУ, які відшукали ресурс у собі, знайшли сміливість розвиватися, зокрема Ебенезер Попула (Ebenezer Popoola), Саміра Хаятулах (Samira Hayatullah), Аміна Мохамед (Amina Mohammed), Емануель Нені (Emmanuel Neni), Мерсі Атех (Mercy Atteh), Вініфред Онворді (Winifred Onwordi), Сандра Бакаре (Sandra Bakare).

Ведучими конференції були Самуель Ачімугу (Samuel Achimugu) та Джульєт Кусі-Боатенг (Juliet Kusi-Boateng).

«Я твердо переконаний, що кожна людина, яка сьогодні живе на цій планеті, може досягти чогось або, принаймні, поліпшити стан справ у світі. Все, що нас оточує, не обмежене уже зробленими винаходами та відкриттями, навпаки, наше призначення полягає у тому, щоб кожна людина могла проявити власний потенціал і змінити світ. Деякі люди так і вмирають зі своїми талантами та можливостями, ні разу не використавши їх. Єдиний спосіб змінити ситуацію – це спочатку знайти щось у вас самих або навколо вас і почати працювати над цим з повною віддачею.

Найбільшою перемогою у житті є перемога самопізнання! Є щось унікальне про ваше існування, яке вам потрібно відкрити. Суть цієї конференції полягає в тому, щоб ми могли змінити своє світобачення, звільнитися від самообмежень», – зазначив під час виступу Ученна Егбучулам.

Як і обіцяв наш студент, свої книги він передав у бібліотеку ТДМУ

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.