Меню Закрити

Студенти ТДМУ презентували вечір культур для учасників олімпіади з географії

До Тернопільської української гімназії імені І.Франка 28 березня 2018 року з’їхалися школярі з різних міст України, аби взяти участь у всеукраїнському турі предметної олімпіади з географії. З метою урізноманітнення знань молоді студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розповіли про свої країни. Вони підшукали цікаві факти, підготували творчі номери.

Наприклад студенти з Гани Шеріф Осман (Sheriff Osman), Нобль Аппах (Noble Appah) і Брайан Арієквей-Адді (Brian AryeequayeAddy) презентували свою державу. Усіх присутніх вони щиро здивували виконанням української пісні «Ой, на горі два дубки», за що отримали чимало оплесків.

Президент Асоціації студентів Нігерії ТДМУ Даніель Аганрен (Daniel Aganren) разом зі своєю командою організував не менш цікаве представлення рідної землі. Спершу Емануель Аджіматі (Emmanuel Ajimati) розповів про особливості одруження у племені йоруба. Він також детальніше зупинився на тому, скільки племен живе в Нігерії, які їх особливості, чим його країна цікава. Після цього він акомпонував своєму земляку Бабасу Пуамусу (Babas Puamus), який виконав пісню про маму англійською та рідною мовами. Підтримати хлопців прийшли Онворді Вініфред (Onwordi Winifred) і Або Акосейпрега (Aboh Akoseipreha), які допомагали готувати презентацію.

Індійська культура цього вечора була представлена піснями і танцями. Першокурсниця Нікіта (Nikita) подарувала всім присутнім чарівну пісню. Порадували вокалом і грою на гітарі інші першокурсники Вініт Масл (Vinit Musle) та Ваібхав Тріпаті (Vaibhav Tripathi).

Танцювальну спадщини Індії представили учасниці студії Школи індійського танцю Еліни Абакарової «Амріта».

Про Королівство Марокко і його відоме місто Касабланка розповіли Юніс Ханафі (Younes Hanafi) і Сара Абоуелкоуссіне (Sarah Abovelkoussine).

Студенти з Єгипту Ахмед Абдельгаввд Салем Мохаммед (Ahmed Abdelgawwad Salem Mohammed) та Абделрахман Салех Кхалед Ібрагім (Abdelrahman Saleh Khaled Ibrahim) підготували вікторину для учасників олімпіади. За правильні відповіді учні отримували солодощі, які приготували співвітчизники Ахмеда і Абделрахмана.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імеін І.Горбачевського.