Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 23 травня 2018 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

Про роботу навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги доповів помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Вадим Творко.

Голова профспілкового комітету, доцент Петро Лихацький поінформував про організацію літнього відпочинку студентів і викладачів університету.

Зі звітом комісії з перевірки забезпечення кафедр університету комп’ютерною та іншою оргтехнікою та ефективності її використання ознайомив доцент Дмитро Вакуленко.

У «Різному» виступили декан медичного факультету, доцент Галина Крицька, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, директор студмістечка Юрій Балабан.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.