Студенти ТДМУ зібрали кошти на допомогу дітям з «Дому милосердя»

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я 10 жовтня 2018 року кафедра психіатрії, наркології та медичної психології та студенти Тернопільського державного медичного університету провели низку заходів з метою збору коштів для закупівлі медикаментів для дітей з «Дому милосердя» у Чорткові.

Благодійна організація «Дім милосердя» створена і побудована завдяки благодійним пожертвам у місті Чортків для подолання проблеми відсутності центрів соціальної адаптації, розвитку та реабілітації дітей з особливими потребами. Усього у Чорткові є 350 неповносправних дітей, з них – 150 у самому місті, решта – з інших районів та областей.

Для допомоги цим дітям на кафедрах ТДМУ відбувся збір коштів з обміном на «таблетки гарного настрою».

Після обіду в холі адміністративного корпусу нашого університету відбувся благодійний ярмарок, організований інтернами кафедри психіатрії, наркології та медичної психології.

Талановиті студенти нашого університету подарували приємні емоції усім присутнім, виконавши кілька неймовірно чутливих композицій на підтримку дітей з особливими потребами.

Загалом організаторам вдалося зібрати 21400 грн., на які буде придбано медикаменти та усіх необхідні речі для «Дому милосердя».

Добрі справи – це річ, яка об’єднує між собою зовсім незнайомих людей задля благородної мети. Насправді робити маленькі хороші справи зовсім не важко! Віддаючи частинку своєї любові, ви отримаєте набагато більше… Долучайтеся до добрих справ, не чекайте якогось певного дня, а починайте вже сьогодні. І разом всі ми зможемо зробити цей світ добрішим!