ТДМУ успішно реалізував проект з Вищою школою безпеки у Познані щодо отримання двох дипломів

Чотири роки тому відбулося підписання угоди про співпрацю між Вищою школою безпеки і Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського (https://www.tdmu.edu.ua/2015/05/27/studenty-tdmu-otrymuvatymut-podvijni-dyplomy/). Одним з напрямків співробітництва була реалізація проекту щодо отримання студентами ТДМУ двох дипломів – українського і польського.

Ректор польського вищу, професор Анджей Здуняк надав можливість представникам нашого університету здобувати вищу освіту на заочній формі навчання на пільгових умовах. За результатами конкурсу, який тоді відбувся в ТДМУ до лав студентів вищого навчального закладу в Познані було зараховано четверо студентів. Троє з них стали стипендіатами цієї програми. Умовами участі у цьому проекті такі: потрібно бути студентом Тернопільського медуніверситету і добре знати польську мову, а також бути активним учасником життя вишу – брати участь у волонтерській, громадській та творчій діяльності.

Головною метою реалізації проекту було підвищення конкурентоспроможності наших студентів на міжнародному ринку праці.

Студентка медичного факультету Анастасія Гудима успішно склала всі державні іспити у польському виші, захистила дипломну роботу і стала першим в Україні дипломованим Європейським Союзом медичним рятівником.

Упродовж цих чотирьох років дівчина пройшла складний шлях навчання в двох закладах вищої освіти – на денній формі в ТДМУ і на заочній формі у Польщі. Своїм прикладом вона довела, що можливо досягти оставленої цілі, коли для цього є мотивація і бажання.

Зазначимо, що Вища школа безпеки у Познані має значний авторитет і повагу. Понад 87% випускників успішно працевлаштовані в Європі. Це свідчить про високу якість освіти, яку отримують тут студенти.

Вітаємо Анастасію Гудиму з отриманням диплому Вищої школи безпеки у Познані. Бажаємо їй реалізувати усі свої плани і задуми.

Водночас висловлюємо подяку керівництву Вищої школи безпеки у Познані за плідну співпрацю. Сподіваємося на подальше співробітництво в освітянському та науковому керунках.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.