Студентський парламент ТДМУ започаткував проект «Міжнародний Святий Миколай»

Студентський парламент Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського започаткував проект «Міжнародний Святий Миколай», головна мета якого полягає у тому, щоб налагодити тіснішу комунікацію між українськими та іноземними студентами. Окрім того, завданням проекту є ознайомлення представників інших країн з традиціями, які є в Україні з нагоди дня Святого Миколая.

Спершу Студентський парламент на своїх сторінках у соцмережах запросив усіх бажаючих зареєструватися, заповнивши відповідну анкету. Згодом були відібрані учасники проекту з боку українських та іноземних студентів. Кожен з них мав підготувати невеличкий подарунок для свого незнайомого майбутнього друга.

Бажання знайти нових друзів виявило 50 студентів. У результаті організатори поділили всіх учасників на пари – іноземець-українець. Після обміну подарунками молоді люди мали нагоду поспілкуватися між собою. Вони детальніше розповіли один одному про себе, свої вподобання, захоплення, обмінялися контактами. Як зазначили учасники проекту, ідея такого обміну подарунками, коли ти не знаєш, хто буде твоїм співрозмовником, їм припала до душі. Вони вважають це чудовою нагодою познайомитися ближче між собою, знайти нових друзів і однодумців.

Організатори проекту – заступник голови інформаційного сектору Студпарламенту Оля Воробель та голова інформаційного сектору Віталій Карпов. Наші ініціатори додали, що такі знайомства і пошук нових друзів у студентському середовищі між українцями та іноземцями будуть здійснюватися частіше. На їх думку, було чимало позитивних емоцій під час проведення заходу, тому у молодих людей є натхнення організувати щось подібне і з нагоди інших свят.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.