Меню Закрити

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ТДМУ організувала свято Миколая для пацієнтів дитячого психіатричного відділення ТОККПНЛ

День святого Миколая – особливе свято. Звісно, найбільше його чекає малеча. Діти вірять у прекрасну казку про те, що однієї чарівної ночі грудня святий чудотворець спускається з небес, щоб нагородити їх подарунками за добрі вчинки. Тому жоден малюк у цей день не повинен сумувати.

Цього дня з нетерпінням чекають всі діти, зокрема ті, які з тієї чи іншої причини перебувають у лікувальних закладах. Всі вони хочуть поринути у казку та очікують подарунків від Миколая. І як важливо, щоб дорослі піклувалися про них і не забували про їхні потреби. Чому б не подарувати цим дівчаткам і хлопчикам прекрасне свято і побачити їх щасливі обличчя!

Доброю традицією колективу кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТДМУ стало проведення свята Миколая для пацієнтів дитячого відділення ТОККПНЛ.

12 грудня викладачі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології і студенти 8, 27, 28, 29, 30 груп IV курсу та 3, 19, 23, 43 груп VI курсу медичного факультету організували святкове дійство для дитячого відділення ТОККПНЛ. Святий Миколай, разом з ангелами та іншими персонажами перенесли малечу в казковий світ чудес. Дітки брали активну участь у заході, розказували вірші, водили хороводи, співали пісні, грали в ігри, а наприкінці отримали приємні подарунки від працівників кафедри та студентів.

Усі учасники заходу отримали велике задоволення від проведеного свята й казкової атмосфери. Та головним подарунком стали щасливі оченята дітлахів, радість та віра у справжні дива, адже Миколай про них пам’ятає!

Кажуть, що добро – це орієнтир, до якого людство просто зобов’язане прагнути, це мораль, яка допомагає жити, роблячи наше існування на планеті більш приємним і піднесеним над усіма проблемами і труднощами, з якими доводиться стикатися щодня. Важливо поспішати робити добрі вчинки, наповнюючи своє життя особливим сенсом. Адже добро повертається сторицею, а людину, яка з готовністю може віддати тепло свого серця оточуючим, доля нагородить сама.