Студенти ТДМУ ознайомлювали з правилами гігієни школярів міста

Студенти групи №111 медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського за підтримки викладачів кафедри іноземних мов (доц. Саварин Т.В. і Кічули М.Я.) провели відкритий урок для учнів 6-7 класів школи №18 на тему «Основи особистої гігієни підлітка».

Як зазначили організатори заходу, особиста гігієна відіграє важливу роль у підлітковому віці. Якщо людина стежить за своїм тілом, це покращує її здоров’я й робить привабливою для інших людей. Тому кожен повинен знати правила особистої гігієни і дотримуватися їх.

Студенти ознайомили учнів з правилами догляду за проблемною шкірою як у дівчаток, так і в хлопців. Цікавими були поради щодо вибору косметики задля запобігання алергічних реакцій. Школярі дізналися, як правильно чистити зуби та доглядати за ротовою порожниною. Також студенти акцентували увагу учнів на потребі прийому душу та його користі. Крім презентації на цю тематику, майбутні медики запропонували учням зіграти гру й створити малюнковий проект «Гігієна».

Класний керівник 7-го класу Мадараш Марія Василівна висловила щиру подяку організаторам та студентам за цікавий, пізнавальний і змістовний урок, наголосила на тому, що питання погіршення здоров’я дітей, а особливо підлітків, постає досить гостро. Це явище спричинене багатьма чинниками, одне з них – порушення основ особистої гігієни. Правила особистої гігієни школяра – це запорука міцного здоров’я, відсутність інфекційних, а також паразитарних захворювань. Низький рівень здоров’я в учнів несприятливим чином позначається на адаптаційних процесах дитини в школі та здобутті знань.