Конференція «Медико-соціальний аспект туберкульозу» у ТДМУ з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології ТДМУ 25 березня 2019 року відбулася студентська наукова конференція на тему «Медико-соціальний аспект туберкульозу», присвячена актуальним питанням  подолання цього небезпечного інфекційного захворювання.

Студент 204-ї групи медичного факультету Горішний Максим характеризує туберкульозний процес як сучасну медико-соціально проблему.

Патогенетичні особливості туберкульозної інфекції висвітлюють студенти  205 групи медичного факультету Процик Михайло та Теренда Олександр.

Про сучасні підходи до діагностики  туберкульозної інфекції доповідають студентки 216 групи медичного факультету Бас Оксана та Павліковська Оксана.

Про особливості асоціації туберкульозу та ВІЛ- інфекції доповідають студенти   209 групи медичного факультету Гнатюк Анна та Обідін Ігор.

Проблема вакцинації та профілактичного лікування висвітлює студентка 206 групи медичного факультету Кадігроб Каріна.

Про сучасні методи визначення чутливості збудника туберкульозу до хіміотерапевтичних препаратів доповідає студентка 204 групи медичного факультету Папроцька Олена.

Усім учасникам конференції були вручені грамоти доц. кафедри Ткачук Н.І.