Студенти ТНМУ відзначені дипломами ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Теоретична медицина»

23-24 квітня 2019 року на базі Буковинського державного медичного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. в галузі знань «Теоретична медицина».

Успішно пройшли перший відбірковий тур та відібрано 38 найкращих робіт для ІІ туру. Ці роботи були представлені для усної доповіді на підсумковій науково-практичній конференції. Тернопільський національний медичний університет представляли студенти Вікторія Боймиструк, Михайло Волошин та Тетяна Попович.

На основі проведеного рейтингового відбору та за результатами захисту наукових робіт Вікторія Боймиструк та Тетяна Попович були відзначені дипломами ІІІ ступеня.

Наукові роботи «Вплив вихідного стану автономної нервової системи на антропометричні та остеометричні показники» Вікторії Боймиструк виконана на кафедрі анатомії людини ТНМУ під керівництвом канд.мед.н., доцента  М.В.Ющака та «Гендерні аспекти участі холінергічних механізмів в реалізації кардіопротекторних ефектів мелатоніну» Тетяни Попович виконана на кафедрі патологічної фізіології ТНМУ під керівництвом д.мед.н., професора  М.Р.Хари.

Наукова робота Михайла Волошина «Характер реакції компактної речовини діафіза довгих кісток дослідних щурів на вплив експериментального цукрового діабету», яка виконана на кафедрі патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини ТНМУ під керівництвом д.мед.н., професора Я.Я.Боднара, відзначена грамотою.

Наші студенти також мали чудову нагоду ознайомитись із визначними місцями Чернівців та поспілкуватись у колі науковців-однодумців з усіх куточків України.