Меню Закрити

Літня виробнича практика студентів ТНМУ за обміном з Харківським національним медичним університетом

Між Тернопільським національним медичним університетом ім. І.Я. Горбачевського та Харківським національним медичним університетом упродовж кількох років ведеться плідна співпраця в рамках укладеної угоди про академічну мобільність.

Влітку студентам-медикам  четвертого курсу нашого університету Анастасії Барабаш, Єлизаветі Баран, Олександрові Дублянському, Валентині Зінчук, Діані Кравець, Артемові Присяжнюку, Софії Пріць та Кирилові Чугаю випала нагода пройти практику на лікувальних базах міста Харкова.

Лікарську виробничу практику студенти проходили за чотирма циклами, а саме: гінекологія – на базі Харківського міського пологового будинку № 1, педіатрія – на базі Обласної дитячої клінічної лікарні № 1, хірургія та терапія – на базі Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещаніна.

Під час проходження циклу хірургії студенти мали можливість ознайомитися з роботою  відділення малоінвазивної, торакальної, абдомінальної та гнійної хірургії, а також опікового відділення. Вільно відвідували операційні зали, і кожен зміг бути присутнім на оперативних втручаннях, що цікавило найбільше. Цикли педіатрії, терапії та гінекології відзначилися не менш цікавими практично орієнтованими навичками, зокрема на педіатрії кожен обрав для себе відділення, де допитливо спілкуючись із лікарями та пацієнтами, міг дізнатись усі тонкощі обраної спеціальності в педіатрії.

Харків видався дуже красивим, тож у вільний від практики час студенти відвідували різні цікавинки міста та з превеликим задоволенням насолоджувались теплими літніми вечорами, гуляючи просторими кварталами.

Цей обмін дав можливість побачити та порівняти вітчизняну медицину, отримати нові та відшліфувати набуті практичні навички, а також прекрасно провести час.

У свою чергу, ТНМУ прийняв на місячну практику також 9 студентів з Харківського національного медичного університету. Поліна Братченко, Роман Бігун, Наталія Ващенко, Анастасія Гриценко, Надія Круковець, Дарія Новікова, Ліна Труш, Аліна Тригубенко та Дарія Федосова пройшли практику на базах лікувальних закладів Тернополя.

Гості нашого університету залишилися дуже задоволені практикою та проведеним дозвіллям у затишному м. Тернополі.

Інформацію подала Анастасія Барабаш.