ТНМУ домовився про співпрацю з Університетом Мармара (Туреччина)

Нещодавно директор відділу міжнародних зв’язків Університету Мармара (Стамбул, Туреччина), професор Нурі Тіназ та його заступник, професор Мерт Денізці зустрілися з ректором Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Головна мета візиту – обговорення можливої співпраці між ТНМУ та Університетом Мармара.

Під час зустрічі було окреслено реалізації такого напрямку міжнародної програми Еразмус, як Staff Students Exchange і Capacity Building. Також мова йшла і про програму Mevlana.

Було домовлено і про підписання меморандуму про співпрацю.

Університет Мармара налічує 83 тисячі студентів. Викладання здійснюється чотирма мовами, зокрема англійською, французькою, турецькою. При університеті діє великий Health Services Campus на 120 тисяч ліжок. Відповідно є можливість для стажування викладачів і студентів нашого університету.

Гості з Університету Мармара висловили зацікавлення щодо участі у програмі отримання подвійних дипломів.

Також в Туреччині діє наукова рада, яка надає стипендії і технічну підтримку молодим науковцям з PhD ступенем і п’ятьма роками викладацького стажу для здійснення подальших наукових досліджень.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.