Фахівці ТНМУ надали консультації пацієнтам Козівської центральної районної комунальну лікарні та КНП «РЦП МСД Козівської РР»

3 жовтня 2019 року відбувся виїзд консультативної бригади Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського у Козівську ЦРКЛ та КНП «РЦП МСД Козівської РР» з метою надання консультативної допомоги пацієнтам. До складу фахівців увійшли доцент Ю.Герасимець (помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи), професор Петро Герасимчук (кафедра загальної хірургії), професор Наталія Банадига (кафедра педіатрії ННІ ПО), д.м.н. Андрій Цвях (кафедра травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією), доцент Тетяна Лазарчук (кафедра терапії та сімейної медицини ННІ ПО), доцент Наталія Багній (кафедра акушерства та гінекології №2), доцент Людмила Наумова (кафедра внутрішньої медицини №1), доцент Уляна Слаба (кафедра внутрішньої медицини №2), асистент Лілія Зелененька (кафедра терапії та сімейної медицини ННІ ПО), асистент Катерина Алексевич (кафедра оториноларингології та офтальмології).

Загалом було оглянуто 156 пацієнтів, яким дано рекомендації щодо обстеження та подальшого лікування: лікарем-хірургом П.Герасимчуком – 16 пацієнтів, лікарем-педіатром Н.Банадигою – 21 пацієнт, лікарем-травматологом А.Цвяхом – 29 пацієнтів, лікарем-гастроентерологом Т.Лазарчук – 12 пацієнтів, лікарем акушер-гінекологом Н.Багній – 7 пацієнтів, лікарем-ендокринологом Л.Наумовою – 20 пацієнтів, лікарем-ревматологом У.Слабою – 13 пацієнтів, лікарем-кардіологом Л.Зелененькою – 15 пацієнтів, лікарем-офтальмологом К.Алексевич– 23 пацієнти.