У бібліотеці ТНМУ відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. У цей день в бібліотеці Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося урочисте святкування професійного свята. У затишній атмосфері читальної зали звучало багато привітань та щирих побажань.

Привітати колектив бібліотеки з професійним святом завітали проректор з наукової роботи ТНМУ, професор Іван Кліщ, представники профспілкового комітету нашого університету, а також колеги і друзі.

Іван Миколайович тепло привітав бібліотекарів з професійним святом, побажавши міцного здоров’я та натхненної і плідної роботи, нових творчих здобутків.

Професор Кліщ передав бібліотекарям вітання від Тернопільської обласної ради та Тернопільської обласної державної адміністрації та вручив колективу бібліотеки почесні грамоти.

Заступник голови профкому ТНМУ Володимир Волошин наголосив, що бібліотека – це місце з високою концентрацією духовності, інтелігентності, де працюють надзвичайно позитивні люди.

З вдячністю згадали присутні тих, хто нині перебуває на заслуженому відпочинку, але для кого бібліотечна праця стала справою всього життя. Зокрема, напередодні бібліотечного свята  відзначила 80-річний ювілей Леоніда Кліцун, колишня працівниця університетської книгозбірні. Директор бібліотеки Олена Проців зачитала привітання Леоніді Володимирівні від ректора та профспілкового комітету ТНМУ.

Леоніда Володимирівна подякувала за привітання та розповіла як починала свій трудовий шлях у бібліотеці. «Книгозбірня тоді містилася в підвалі морфологічного корпусу, але я завжди йшла на роботу як на свято, бо любила своїх читачів. Щаслива бачити, якою стала університетська бібліотека нині», – додала пані Леоніда.

Приємним сюрпризом для бібліотекарів стало привітання від відомої тернопільської поетеси та громадської діячки, членкині Національної спілки письменників України Лесі Любарської. Вона побажала працівникам книгозбірні творчого натхнення та прочитала вірш, присвячений бібліотекарям.

Директор університетської книгозбірні Олена Проців щиро подякувала керівництву ТНМУ за уважне ставлення і підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток бібліотеки —– одного з важливих підрозділів вишу, а колективу —книгозбірні за плідну роботу, та побажала усім бібліотекарям успіхів та творчого натхнення.

Музичним подарунком для бібліотекарів стали пісні у виконанні доцента кафедри хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургією імені Л.Я. Ковальчука Юрія Футуйми та студента ТНМУ Юрія Череватого.

Бажаємо бібліотеці ТНМУ і надалі залишатися теплим вогнищем культури, а бібліотекарям —  наснаги, щастя, добра і процвітання.