Меню Закрити

День психічного здоров’я відзначили на кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ

10 жовтня кафедра психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського національного медичного університету організувала захід, приурочений Всесвітньому дню психічного здоров’я для пацієнтів дитячого психіатричного відділення КНП «ТОКПЛ» ТОР. У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти-іноземці кураторської групи та лікарі-інтерни.

Протягом свята організатори провели для пацієнтів різноманітнв ігри та конкурси. Діти декламували вірші та співали пісні. А невелика концертна програма, пісні та танці подарували усім присутнім гарний настрій.

Наприкінці свята усім діткам організатори вручили подарунки та пригостили смачними гостинцями.

Всесвітній день психічного здоров’я Україна відзначає, починаючи з 1992 року. Його проводять для того, щоб привернути увагу суспільства до психічного здоров’я, сприяти промоції турботи про психіку та подолати стигму щодо її розладів. Щороку кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ проводиться низка заходів, присвячених цій актуальній темі. Адже головний меседж цього дня – важливість профілактики психічних і емоційних розладів, лікування і турбота про людей з подібними розладами і пропаганда психічного здоров’я.