Меню Закрити

Студенти ТНМУ з Польщі організували творчий вечір для пацієнтів лікувального закладу

Асоціація польських студентів 29 жовтня 2019 року організувала благодійний творчий вечір для пацієнтів Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні.

Глядачі мали можливість почути популярні польські пісні у виконанні ансамблю студентів, а також всесвітньо відомі оперні твори Італії та Іспанії від президента Асоціації польських студентів Хуберта Мікоші. Вечір завершили композицією, добре відомою і в Україні, «Гей, соколи». Тепла, камерна атмосфера події сприяла залученню аудиторії до дійства. Так, пані Галина, пацієнтка центру, продекламувала вірш зі сцени, чим розчулила усіх присутніх у залі. Енергійність і харизматичність студентів проявлялась у імпровізованих танго і вальсі у супроводі оперет у виконанні Хуберта.

Такі волонтерські ініціативи сприяють активному культурному обміну, порозумінню населення з іноземними студентами та пошуку схожостей у мистецтві двох націй, особливо таких близьких, як польська та українська.

Також не забули і про лемківську культуру, виконавши пісню «Под облачком».

Пацієнти клініки щиро дякували волонтерам, за гарний вечір, та хором заспівали «Многая літ», на що польські студенти відповіли такою ж традицією, заспівавши «Сто лят».