Студентка ТНМУ стала молодіжним мером Тернополя

Студентка шостого курсу медичного факультету Тернопільського національного медичного університету Романна Павлюк 13 листопада 2019 року стала молодіжним мером Тернополя. 
 
Нагадаємо, що минулого навчального року Романна успішно очолювала Студентський парламент ТНМУ.
 
“На посаді радника мера з питань молодіжної політики моїм основним обов’язком буде аналіз проблем та лобіювання інтересів молоді в міській раді та виконавчих структурах.
 
Планую зробити місто більш інклюзивним, тому дуже рада, що цього року до нового складу молодіжної ради вперше увійшла представниця Українського товариства глухих.
Насамперед, хочу покращити комунікацію між молодіжними організаціями та маю певні ініціативи, які зроблять місто більш безпечним”, – розповіла Романна Павлюк.
 
Сьогодні в її команді є троє заступників – Ярослав Жданович, Роман Радійовський та Віталій Матвєєв. Незмінним помічником залишається її заступник з попередньої каденції Студпарламенту, студент третього курсу стоматологічного факультету Назар Ковбаса. Він і цього року був обраний до органу студентського самоврядування ТНМУ і став заступником нового голови.
 
Романна сподівається, що їй вдасться налагодити продуктивну співпрацю на користь міста і буде докладати для цього багато зусиль.
 
“Я вирішила спробувати себе у ролі кандидата на цю посаду влітку, тож майже півроку готувалася, відвідуючи тренінги, форуми і здобуваючи досвід інших молодіжних рад, в тому числі в Естонії, Польщі та Чехії. Завдяки цьому вдалось створити стратегію, що сподобалася новому складу молодіжної ради”, – поділилася досвідом Романна Павлюк.
 
Вітаємо нашу студентку з цим досягненням. Бажаємо їй нових успіхів і підкорених вершин!
 
Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.
Світлини Миколи Василечка та з мережі Інтернет.