Результати конкурсного відбору студентів стоматологічного факультету на виробничу зимову практику у Вроцлавському медичному університеті

21 листопада 2019 року у відділі виробничої практики студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся конкурсний відбір серед студентів IV-V курсів стоматологічного факультету для проходження зимової виробничої практики у Вроцлавському медичному університеті.

У конкурсному відборі взяли участь 7 студентів стоматологічного факультету, зокрема Наталя Бороденко, Тетяна Дергак, Надія Кисіль, Соломія Кравчук, Галина Круглицька, Ярина Тильчак та Ольга Ткачук.

До складу конкурсної комісії увійшли проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай, керівник відділу практики студентів, к.м.н. М.І. Герасимюк, декан стоматологічного факультету, доц. С.І.Бойцанюк, керівник відділу міжнародних зв’язків, доц. Н.Є.Лісничук, доцент кафедри іноземних мов, доц. Н.І.Єлагіна, доцент кафедри іноземних мов, доц. М.Я.Кічула, голова студентського парламенту А.Присяжнюк, студент 3-го курсу стоматологічного факультету М.Каліш, студентка 2-го курсу стоматологічного факультету Д.Глова.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки конкурсантів. Окрім цього, з кожним претендентом була організована співбесіда з оцінки рівня володіння англійської та польської мови, фахової мотивації.

За результатами конкурсного відбору були оголошені переможці. Ними стали:

1 місце – Тильчак Ярина Євгенівна;

2 місце – Кравчук Соломія Сергіївна;

3 місце – Круглицька Галина Миколаївна;

4 місце – Дергак Тетяна Володимирівна;

5 місце – Кисіль Надія Володимирівна;

6 місце – Ткачук Ольга Анатоліївна.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо успіхів впродовж проходження зимової виробничої практики на клінічних базах Вроцлавського медичного університету.

Інформацію подав відділ практики студентів.