У ТНМУ вшанували жертв Голодомору

У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 14 листопада 2019 року відбувся вечір пам’яті жертв Голодомору.

Захід розпочав доцент кафедри медичної фізики, діагностичного та лікувального обладнання В.Дідух. Він прочитав декілька авторських віршів, які торкалися теми тих страшних часів.

Це був сумний, та все ж по-сімейному теплий вечір. Багато студентів та викладачів, одягнувши вишиванки, згадували історію нашого народу.

Доценти Л.В.Кравчук та Т.Б.Кадобний поділилися враженнями, та доповнили почуте історичними фактами про «Голодомор», а згодом провели конкурс вишитих сорочок серед студентів і викладачів. У номінації «Найкраща вишиванка» перемогли О.А.Багрій-Заяць та двоє студентів. Переможців було нагороджено книгами та солодкими призами. Було приємно бачити, що сучасна молодь небайдужа до минулого.

Організатор заходу – краєзнавча студія «Терполяни».