Приємно повертати людям віру у справжнє новорічне диво

Третій рік поспіль студенти п’ятого курсу медичного факультету Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» організовують свято у Петриківському геріатричному будинку з метою привітати літніх людей з прийдешніми празниками.

На гроші, зібрані усім курсом, студенти-активісти на чолі з Таїсією Білоножко, Юлею Бандрівською і Назаром Савчуком закупили солодощі (цукерки, печиво, мандарини) та самостійно сформували 185 подарунків, з якими 5 грудня 2019 року навідалися до підопічних пансіонату. 

«Спілкування у теплій родинній атмосфері, щирі слова подяки за подарунки, посмішки на обличчях – це саме те, що спонукає нас влаштовувати такі поїздки щороку», – поділилися своїми переконаннями молоді люди.

Організатори дякують всім студентам п’ятого курсу медичного факультету, які вже втретє з радістю долучаються до такої благодійної справи, а також студентам третього курсу Антону Пархіну, Андрію Бороху, Богдані Бондарук та Валерії Петренко та студентці п’ятого курсу Наталі Петровій, які не змогли лишитися осторонь і спільними зусиллями зробили свято для літніх людей.