Студенти ТНМУ ділилися теплом своєї душі з дітьми

З нагоди новорічно-різдвяних свят та Святого Миколая студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно організували акцію «Подаруй сироті частинку себе».

Упродовж місяця майбутні медики збирали кошти для придбання подарунків вихованцям дитячого будинку «Малятко», що у Тернополі. Благодійниками стали молоді люди, які проживають у гуртожитку №3 ТНМУ.

Загалом було зібрано 2600 гривень. Спершу студенти планували придбати солодкі подарунки для малечі, але на прохання адміністрації закладу закупили необхідні медикаменти та памперси. Усе це вони передали завідувачу та головному лікарю дитячого будинку. Окрім того, студенти мали можливість цікаво і весело провести час з вихованцями «Малятка». Це був один з кращих подарунків – поділитися теплом сердець і приділити увагу тим, хто її потребує.

Організаторами акції стали Тетяна Полюхович, Оскана Мирончук. Головна мета ініціаторів заходу – допомогти дітям відчути турботу та тепло, які дуже важливі для них.

У майбутніх медиків залишилися дуже приємні враження, оскільки щирість і любов дітей – це найдорожча з усіх можливих подяк. Вони ще раз переконалися , що будь-які старання і затрачений час на дітей варті цього.

Прес-секретар Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.