Меню Закрити

Випускники заочної форми навчання фармацевтичного факультету ТНМУ отримали дипломи

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, присвячене восьмому випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання, відбулося 27 грудня 2019 року в адміністративному корпусі вишу. Омріяні дипломи отримали 97 молодих людей.

Випускників привітав ректор ТНМУ, професор Михайло Корда.

«Сьогодні у вас урочисте і важливе свято, яке запам’ятається вам назавжди. На шляху вашого професійного зростання будуть траплятися перешкоди і небезпеки, але я впевнений у тому, що ви з гідністю справитеся з ними, адже отримали фундаментальні знання в нашому університеті з фармації. Переконаний, що вам вдасться досягти вершин професійних успіхів.

Працюючи в аптеці, ви повинні бути чуйними і уважними до людей, які купуватимуть ліки. Не забувайте своїх викладачів і радуйте їх професійним зростанням та здобутками, адже найбільша нагорода для вчителя – успіх його учнів. Пам’ятайте, що двері університету завжди відчинені для вас. Тут ви в разі потреби отримаєте потрібну пораду, допомогу і підтримку. Доброта і милосердя, які ви будете давати людям під час щоденної своєї діяльності, обов’язково повернуться до вас благополуччям і будуть винагороджені сторицею. Ми завжди раді бачити вас. Бажаю вам миру, злагоди і добробуту. Щасливої вам дороги у житті», – побажав Михайло Корда.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай надав слово для оголошення наказу про присвоєння звання провізора заступнику декана фармацевтичного факультету, доценту Ігорю Бердею.

Дипломи випускникам вручив декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко.

Клятву провізора зачитав Ярослав Бех.

Найкращі побажання прозвучали від декана фармацевтичного факультету Дмитра Коробка.

 

Від випускників фармацевтичного факультету всіх присутніх привітав Назарій Зеліновський.

Переглянути відео трансляцію можна тут: 

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/464224704276243/

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.