ТНМУ вшановує Великого Кобзаря

Є день, який завжди з нами. Він увібрав у себе безсмертя нації, пам’ять народу. 9 березня – це день, коли у всьому світі вшановується людину, митця слова і пензля, легенду нашого народу, Великого Кобзаря. Тарас Григорович Шевченко став символом волі, незалежності, стійкості, що є найціннішим і найдорожчим для кожного.

Щороку викладачі кафедри української мови Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського вшановують пам’ять Тараса Шевченка. Традиційно було проведено низку заходів до дня народження Кобзаря.

Професор А.В.Вихрущ зі студентами медичного факультету групи МТ-104 взяли участь в обговоренні виступу відомого письменника та видавця Івана Малковича на врученні Шевченківської премії.

Доцент Зевако В.І. та доцент Заліпська І.Я. зі студентами групи ФФ-101 та зі студентами групи МТ-101 провели літературний брейн-ринг за творчістю Т.Г.Шевченка. Студенти відповідали на питання, розгадували логічні завдання та декламували вірші.

Доцент Гаврищак І.І. розповів про різні видання творів великого Кобзаря, про його спадщину та раритетні книги.

Викладач Мисик О.А. та доцент Шеремета Л.П. продемонстрували відеофільм про Тараса Шевченка студентам-іноземцям (групи ІМ-229, ІМ-231, ІМ-246, ІМ-247). Студенти ознайомилися з біографією Кобзаря, його художньою творчістю, а також насолодилися поетичним словом геніального митця.