Студенти ТНМУ започаткували флешмоб «Залишайся вдома!»

З метою закликати всіх людей берегти власне здоров’я і зупинити поширення коронавірусної інфекції студенти Тернопільського національного медичного університету започаткували у соцмережах флешмоб «Залишайся вдома!». Вони публікують агітаційні постери, в яких просять людей стати героями сьогодення, а саме бути здоровими. Для цього потрібно залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку, дотримуватися всіх правил гігієни і особистого захисту.

Ідея флешмобу належить президенту Асоціації студентів Пакистану Akshay Alwani. Його підтримали представники земляцтва Muhammad Faizan, Aisha Razaq, Raj Kumar, Umar Farooq, Inshaal Ahmed, Ghazal Shah, Kainaat Khawaja, Rida Saher.

Цю естафету активно перейняли представники Асоціації студентів Польщі. Президент земляцтва – Hubert Mikosza. Його однодумцями стали Aleksandra Kamińska, Bartosz Migocki, Dominika Łukasiak, Sylwia Landa, Karol Cichoń, Iga Kała, Rafał Awad, Wiktoria Wojtaszewska, Dominika Żurek, Monika Karcz, Robert Rzenno.

Свої мотиваційні постери готують представники інших студентських асоціацій.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.