ТНМУ отримав подяку від колективу Тернопільського обласного лабораторного центру

Напередодні Дня медичного працівника адміністрація та колектив університету отримали подяку від керівництва Тернопільського обласного лабораторного центру за допомогу та підтримку в боротьбі з COVID-19.

У цьому документі йдеться: «Ваша підтримка свідчить про те, що ви не хочете залишатися осторонь проблем своїх ближніх. Високо цінуємо ваш внесок – він може реально та суттєво підтримати багатьох людей. Бажаємо благополуччя, здоров’я вам і вашим рідним, професійної самореалізації, невичерпності сил, завзяття та наснаги у важливій праці. Хай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!»

Нагадаємо, що Тернопільський національний медичний університет у розпал боротьби з коронавірусною інфекцією підсилив роботу Тернопільського обласного лабораторного центру, делегувавши до нього фахівця вишу та передавши у тимчасове користування обладнання, яке використовувалося в лабораторії полімеразно-ланцюгової реакції ТНМУ. Зокрема «Rotor Gene 6000», який працює в режимі Real-time PCR, що забезпечує одночасний процес ампліфікації і гібридизаційно-флуоресцентної детекції в режимі реального часу, та інші необхідні матеріали. Таким чином, кожна бригада вірусологів, яка працює в Тернопільському обласному лабораторному центрі, виконує свою роботу від початку до кінця і не залежить одна від одної. Це значно підвищило швидкість і кількість виконання ПЛР-досліджень.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.