Меню Закрити

Іноземні студенти ТНМУ організували вебінар про важливість психічного здоров’я

Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського завжди відрізнялися активністю та ініціативністю. У зв’язку з пандемією сьогодні дуже важко організовувати заходи, благодійні чи просвітницькі акції. Проте досвід роботи в онлайн режимі не минув даремно. З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я, який світова спільнота відзначає щороку 10 жовтня, представники іноземного факультету і члени науково-практичного товариства «MedGRADiENT» Праджвал Гангаппа Тіппанавар та Мохамед Шумаель Кхан організували вебінар «Don’t let your struggle become your identity», присвячений проблемам молоді та її психічного здоров’я у період коронавірусної пандемії. У цьому їх підтримав університет, зокрема кафедра психіатрії, наркології та медичної психології і фахівці центру психологічного консультування у ТНМУ. Спікером заходу стала асистент вищезгаданої кафедри і фахівець центру, кандидат психологічних наук Тетяна Гусєва прийняла участь в онлайн-заході. Вона представила доповідь на тему «Чому психічне здоров’я є важливим для кожного?» («Why mental health is important?»).

Загалом у цьому вебінарі взяли участь 34 іноземних студенти, 8 українських студентів. Кожен учасник заходу отримав сертифікат.

Молодих людей цікавило те, як оптимізувати своє навчання, організувати відпочинок, ставлення до особистого здоров’я, як виробити стресостійкість до змін у житті, негараздів у стосунках. Під час спілкування з Тетяною Гусєвою студенти обговорили основні складові психічного здоров’я і благополуччя, як досягти гармонії між цими складовими. Зустріч відбулася на платформі ZOOM Найактивнішими в обговоренні були Олександр Мудь та Сушіл Кумар Мехта.

«Ми всі знаємо і відчуваємо, що таке перебувати в умовах пандемії. На нашу думку, людство уже не вернеться до звичного ритму життя, як це було раніше., Через обмеження пересування, спілкування багато хто втрачає психічний спокій. Це одна з причин. Чому ми вирішили організувати подібний вебінар», – розповіли організатори.

Нагадаємо, що День психічного здоров’я запроваджений ООН з 1992 року з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.