Багаторічний партнер ТНМУ Пітер Регер отримав заслужену нагороду

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш 9 лютого 2021 року вручив Орден Святого Пантелеймона керівнику благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд» (Німеччина) Пітеру Регеру, який упродовж багатьох років тісно співпрацює з Тернопільським національним медичним університетом у напрямку розвитку вищої медичної освіти і впровадження інноваційних технологій в навчальний процес. У цьому урочистому заході взяли участь ректор ТНМУ, професор Михайло Корда, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Гайдук, директор благодійної організації «Фонд Благодійність» Ірина Герелюс, керівник апарату Тернопільської ОДА Світлана Беспоповцева, заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Тетяна Скарлош.

Благодійна організація «Гуманітарна допомога міста Білефельд», яку очолює Пітер Регер, упродовж 25 років допомагає лікарням і медикам України. Кожного року представники фонду спільно з іншими меценатами доставляють в Україну низку вантажів. Ця допомога розмитнюється та роздається різним організаціям з соціального захисту та малозабезпеченим людям.

«За підтримки Пітера Регера та благодійної організації «Фонд Благодійність»в Тернопільській області  проводять щорічне оснащення медичних закладів. У час пандемії благодійний фонд продовжував підтримувати наших медиків. Пітер Регер завжди готовий відгукнутися і допомогти. Не словами, а діями він підтверджує, що немає нічого важливішого за людське життя», – зазначив Володимир Труш.

Михайло Корда додав, що співпраця між фондом міста Білефельд і Тернопільським медичним університетом є високо продуктивною. «Ми зі свого боку допомагаємо у силу своїх можливостей лікарні в Ілавче, яку відкрив Пітер Регер і опікується нею надалі. Особлива потреба є в фахівцях з фізичної реабілітації, оскільки у цьому закладі перебуває більшість пацієнтів похилого віку. У нас є спеціальність «Фізична терапія. Ерготепарія». Відповідно викладачі і студенти допомагають у догляді за цими пацієнтами. Також допомогу надають наші фахівці зі стоматології. Пітер Регер допоміг нам в облаштуванні центру симуляційного навчання. Ми щиро вдячні за цю тривалу співпрацю і сподіваємося на її продовження», – сказав Михайло Михайлович.

Зі свого боку Пітер Регер наголосив на тому, що він ніколи не ставив собі цілі отримати якісь нагороди. Він запевнив, що робить все від щирого серця. «Спільна праця нас зблизила. Ми полюбили українців, зокрема Тернопільщину», – розповів Пітер Регер.

Нагадаємо, що церемонія вручення відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» відбулася 9 серпня 2020 року у столичному виставковому центрі «Парковий». З об’єктивних причин Пітер Регер не зміг бути присутній на цій події. Про благодійну діяльність, любов України Пітер Регер розповів детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2020/08/13/bagatorichnyj-partner-tnmu-piter-reger-otrymav-orden-svyatogo-pantelejmona-za-tryvale-mizhnarodne- spivrobitnytstvo-u-galuzi-ohorony-zdorov-ya-ukrayiny/

Прессекретар Яніна Чайківська.

Світлини автора.