Для першокурсників ТНМУ організовано практичний воркшоп з будови легенів

17 квітня 2021 року в біологічному корпусі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося практичне заняття з вивчення будови легеневої системи. Команда студентського проекту «MedGradient» спершу зі всіма учасниками обговорила анатомію легенів, різні види захворювань цього органу. Після цього студенти мали можливість самостійно зробити резекцію легенів, побачити, як циркулює в них повітря.

47 студентів мали змогу опанувати теоретичні і практичні навички, поглибити свої знання. Цього разу чудову нагоду бути тьюторами для інших отримали і нові члени команди, зокрема Nrupakshi (IM 254), Shikha (IM 242), Nada (IM 260), Smit (IM 254). «MedGradient» розширює команду однодумців і тих, хто бажає знати медицину глибше і краще.

Цей воркшоп був організований Khan Mohammed Shumayel Athar (IM 430) під керівництвом доцента Олени Покришко.