Артем Олексюк про життєвий вибір, улюблену роботу, успіх та конкуренцію

12 квітня 2021 року в бібліотеці ТНМУ відбулася зустріч з лікарем-стоматологом, головним лікарем приватної стоматологічної клініки «Стоматологія Олексюка» Артемом Олексюком. Вона продовжила цикл зустрічей «Випускники ТНМУ — гордість університету».

Артем Олексюк народився 22 липня 1987 року. Навчався в Українській гімназії імені І.Франка, потім в гуманітарному ліцеї. У 2010 році закінчив Тернопільський медичний університет імені І.Горбачевського. Це був перший випуск стоматологів у нашому виші. Працював викладачем та стоматологом-хірургом-ортопедом у Тернопільському медичному коледжі. Проходив стажування у найкращих стоматологів, відвідуючи теоретико-практичні курси в Україні, Польщі, Німеччині, США. Побував у багатьох країнах, клініках. І всюди чомусь навчався.

Нині працює головним лікарем головним лікарем приватної стоматологічної клініки «Стоматологія Олексюка» — сучасного центру імплантології та естетичної стоматології європейського зразка.

Під час зустрічі Артем Олексюк розповів про студентські роки, своїх викладачів, бібліотеку і книгу та їх роль у навчанні та професійному зростанні лікаря-стоматолога, досвід роботи, професійні досягнення та плани на майбутнє.

Переглянути відеозапис зустрічі можна за посиланням: