Благодійні та просвітницькі акції волонтерського руху ТНМУ «MISERICORDIA»

З нагоди Великодніх свят волонтерами «MISERICORDIA» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» було проведено низку благодійних та просвітницьких заходів.

30 квітня 2021 року студенти-волонтери завітали з великодніми подарунками до підопічних навчально-реабілітаційного центру на вул. братів Бойчуків, 6. Волонтери привітали дітей з Великодніми святами, побажали їм здоров’я, радості, миру, здійснення їхніх заповітних мрій. Цього разу студенти мали змогу поспілкуватись та активно провести час з дітками. Наприкінці зустрічі кожній дитині було вручено великодній подарунок.

За доброю традицією, волонтери відвідали домівку випускника навчально-реабілітаційного центру Ігора Баранишина. Під час зустрічі студенти поспілкувались з Ігорем, підтримали його, привітали зі святами й подарували Великодній кошик та його улюблені книги.

До акції долучилися Темрій Катерина, Пелип Оксана та Христина, Надкевич Анастасія, Майхрук Христина та Ігор, Сидорчук Діана, Струк Марта, Рибенчук Марта, Опер Тетяна, Бучко Андріана, Сороківський Ілля, Чайка Яна, Сатурський Остап, Ванкевич Степан, Вахновська Вікторія, Хміль Дмитро, Геряк Валентина та представник факультету іноземних студентів Джері Ніі Алемонаі.

30 квітня студенти 2-го курсу медичного факультету Надкевич Анастасія, Хміль Дмитро та Геряк Валентина провели лекцію на тему: «Здорове харчування та захворювання , які виникають внаслідок неправильного харчування» у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей №2». Учні та вчителі мали змогу задати запитання студентам та переглянути навчальне відео.

Вахновська Вікторія, студенка медичного факультету, відвідала Конопківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія Микулинецький опорної ЗОШ-І-ІІІ ст., в рамках просвітницької роботи, де провела урок на тему «Здоровий спосіб життя». Тема розмови зацікавила дітей, вони активно брали участь в обговорюванні та задавали запитання.

Наступні наші акції будуть спрямовані на підтримку самотніх осіб та  людей похилого віку. Отож, просимо усіх бажаючих та небайдужих долучатись до акції.

Староста загальноуніверситетського руху “MISERICORDIA” Опер Тетяна.