Проща медиків ТНМУ в Зарваниці з нагоди професійного свята

Вже стало доброю традицією у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського відзначати професійне свято «День медичного працівника» участю у прощі медиків у Зарваниці. Цьогоріч, а саме 12 червня 2021 року, керівництво університету також запропонувало працівникам поїздку в Марійський духовний центр.

Духовна мандрівка розпочалася у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці, а головною подією паломництва стала участь медиків в Архиєрейській Святій Літургії, яку очолив отець-мітрат Дмитро Квич. В особливий спосіб медичні працівники дякували Господеві за усі ласки та просили Його заступництва на майбутнє у боротьбі за здоров’я та життя українців. Також прочани з молитвою та роздумами пройшли Хресною дорогою, відвідали унікальний комплекс «Український Єрусалим».

Робота лікаря, фельдшера, медичного персоналу була і залишається однією з головних для держави, особливо актуальною в сьогоднішній час, коли медичний персонал, від молодшого медичного працівника – до головного лікаря ведуть невпинну цілодобову боротьбу із епідемією коронавірусу, ризикуючи своїм здоров’ям заради лікарського обов’язку, заради життя кожної людини та знаходять ефективні методики діагностики і лікування важких хвороб.

Викладачі ТНМУ дякують керівництву, адміністрації та працівникам центру виховної роботи та культурного розвитку за організовану поїздку й можливість відпочити душею, стати сильнішим у вірі та віднайти надію.

Журналістка ТНМУ Соломія Гнатишин.

Світлини Галини Габор