Студенти ТНМУ відвідали Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації

Студенти-волонтери загально університетського руху «MISERICORDIA» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали медичну установу КНП «Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації», де зустрілися та обговорили питання медичної реабілітації хворих з головним лікарем – Ясеник Зиновієм Андрієвичем та поспілкувалися з середнім і молодшим медичним персоналом, пацієнтами оздоровниці. В ході візиту завідувачка загального відділення – Вахновська Євгенія Євгенівна ознайомила студентів з роботою лікарні та її відділеннями: загальним, неврологічним, дитячим. Вона розповіла, що основними лікувальними факторами є сірководнева вода, сульфідне торфоболото, крім цього з додаткових методів лікування широко використовуються різноманітні електропроцедури, гідромасажні ванни, ручні масажі та лікувальна фізкультура. Студентам-медикам вдалося бути присутніми при здійсненні деяких процедур, зокрема аплікацій парафіноозокериту, гальваноболота, дарсонвалізації, електрофорезу, інтердіну та ультразвуку.

Також  студенти провели час з найменшими пацієнтами-дітками, пригостили їх солодощами, чим підняли настрій малечі.

Беззаперечно зустріч була змістовною, цікавою та корисною для майбутніх лікарів.

До акції долучилися студенти медичного факультету: Надкевич Анастасія, Струк Марта, Сторощук Діана та представник факультету іноземних студентів Джері Ніі Алемонаі.

Староста загальноуніверситетського руху “MISERICORDIA” Опер Тетяна