Вітаємо з ювілеєм Юрія Івановича Бондаренка

Вельмишановний Юрію Івановичу!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з 85-літтям!

Колектив університету щиро шанує Вас як одного з талановитих випускників першого покоління alma-mater, відомого вченого-патофізіолога, досвідченого педагога, методиста й організатора навчального процесу, вихователя студентської молоді, глибоко поважає Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм. Протягом понад 60 років Ви сумлінне виконуєте свої службові обов’язки.

Активною є Ваша громадська діяльність, зокрема, як голови обласного товариства патофізіологів, члена спеціалізованої вченої ради із захисту докторських і кандидатських дисертацій, члена редколегій 3-х наукових журналів, наукової комісії університету, голови консультативної ради університету, неординарного лектора товариства «Знання» і «Просвіти».

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і науковців.

Бажаємо Вам, вельмишановний Юрію Івановичу, міцного здоров’я, добробуту, душевного спокою, невичерпного творчого натхнення. Нехай близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою. Активного та щасливого довголіття Вам!

85 – символ довголіття.

Сьогодні ми хочемо Вам побажати

Відзначити ще мінімум століття.

Тернопільського національного медичного університету

імені І.Я. Горбачевського