Меню Закрити

ТНМУ налагоджує співпрацю з клінічними базами міста Бауцен

Делегація німецького міста Бауцен 30 серпня 2021 року перебувала з робочим візитом у Тернопільському національному медичному університеті. Міський голова Міхаель Харіч, начальник міжнародного відділу Уве Вундерліх, начальник управління освіти Івона Нойман зустрілися з ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою, щоб обговорити напрямки співпраці.

Михайло Михайлович ознайомив гостей з досягненнями університету, науковими здобутками, освітньою системою та міжнародними напрацюваннями.

Міський голова Бауцена Міхаель Харіч зазначив, що в їхньому місті ефективно працюють дев’ять медичних клінік, одна з яких фінансується виключно за кошти громади. Також на утриманні громади перебуває 70 бригад екстреної допомоги.

Очільник Бауцена висловив зацікавленість щодо того, аби молоді люди їхнього міста здобували вищу медичну освіту у Тернополі. Задля цього громада готова надавати їм стипендії.

У місті також є клініки санаторного типу, де молоді люди можуть отримувати середню фахову освіту з таких спеціальностей, як ерготерапія, фізична терапія, громадське здоров’я та інші. Відповідно одним з напрямків співпраці може бути обмін студентами і проходження виробничої практики студентів ТНМУ на клінічних базах Бауцена.

Також під час зустрічі було обговорено можливість проведення спільних наукових досліджень. Гості мали можливість оглянути науково-дослідні лабораторії нашого університету.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда отримав запрошення від делегації Бауцена відвідати місто і особисто ознайомитися з запропонованими можливостями.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.