Науковці ТНМУ отримали подяки від Василя Князевича

Голова Поважної Ради відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» Василь Князевич 29 вересня 2021 року завітав до Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського з тим, щоб відзначити науковців ТНМУ за вагомий внесок у розвиток проекту відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» і активну громадянську позицію.

Подяки отримали ректор ТНМУ, професор Михайло Корда, завідувач кафедри хірургії факультету післядипломної освіти, професор Ігор Дзюбановський, завідувач кафедри фармацевтичної хімії, професор Лілія Логойда.

Василь Князевич зазначив, що Тернопільський медичний університет завжди вирізнявся тим, що є лідером в освітній галузі і громадській активності. Він висловив слова вдячності за багаторічну підтримку в організації і здійсненні конкурсного територіального відбору найкращих представників медичної галузі в рамках проекту відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.