Нові плани розвитку науково-дослідного гуртка на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки ТНМУ

5 жовтня 2021 року на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки, відбулося засідання наукового гуртка кафедри під головуванням завідувача кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, д.м.н., проф. Вадзюка Степана Несторовича.

Оскільки частина студентів-гуртківців перебуває на самоізоляції, тому засідання відбулось у змішаному форматі.

Робота студентського наукового гуртка має практично-орієнтовний напрямок з використанням клінічних методів оцінки функцій організму – електроенцефалографії, електроміографії, електрокардіографії, реовазографії, спірометрії, спірографії, пікфлуометрії, периметрії, безперервної кератометрії та рефрактометрії, офтальмотонометрії, офтальмоскопії, тональної порогової аудiометрiї, ністагмографії, математичного аналізу серцевого ритму та методів психофізіологічних досліджень.

Перше засідання (2021-2022 навчального року) полягало в ознайомленні студентів-гуртківців з тематикою роботи гуртка та методиками психофізіологічних досліджень.

З вітальним словом до студентів-гуртківців звернувся завідувач кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, д.м.н., проф. Вадзюк Степан Несторович. Він розповів про історію виникнення гуртка, про права та обов’язки учасників та перспективи, які можуть отримати студенти, беручи участь в його роботі.

З методиками психофізіологічних досліджень студентів ознайомила доцент кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, канд.мед.наук, Ратинська Оксана Миколаївна.

Вона детально описала методики діагностики психічних станів та властивостей особистості, мотиваційної сфери особистості, міжособистісних відносин та компетентності у спілкуванні, пізнавальних процесів, діагностики інтелекту та креативності.

З планом роботи студентського наукового гуртка кафедри фізіології на 2021/2022 навчальний рік ознайомив асистент кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, канд.мед.наук, Шмата Роман Михайлович.

Він також продемонстрував огляд наукових здобутків студентів-гуртківців за останні 5 років та ознайомив учасників із структурою написання наукової роботи.

Інформацію підготував відповідальний за роботу студентського наукового гуртка, ас. Шмата Р.М.