Практичний семінар для студентів ТНМУ

Представники громадської організації «Help Motherland International» у Тернополі організували 9 жовтня 2021 року майстер-клас на кафедрі медичної біології ТНМУ для студентів нашого університету. Тема заходу була присвячена парентеральному введенню ліків, хірургічному миттю рук, вмінню одягати та знімати рукавички. Зазначимо, що до складу цієї органзації у Тернополі входять студенти Тернопільського медичного університету.

Організаторами стали Arun Arora (четвертий курс), Kainat Khawaja (третій курс), Simran Mehra (четвертий курс), Mucyo Fides (третій курс), Fajimokun Abisola (четвертий курс), Devarajulu Mariyappan (третій курс), Rubinabanu Pathan (четвертий курс).

Кожен з цих студентів відповідав за певну ділянку роботи. Наприклад, Arun Arora  навчав внутрішньовенному способу введення ліків, Simran Mehra поділилася досвідом і вміннями внутрішньом’язового, підшкірного, внутрішньошкірного способів введення медпрепаратів. Mucyo Fides навчав хірургічному методу миття рук та одяганню стерильних рукавичок.

Загалом цей семінар відвідало 36 студентів. Спершу всі присутні прослухали презентації і теоретичний матеріал. Після цього вони перейшли до практичного навчання і відпрацювання отриманих навичок.

Викладачі курсу наприкінці зустрічі перевірили в учасників, чи вміють вони виконувати ту чи іншу навичку. Студенти отримали сертифікати про участь.