Студентський проект ТНМУ MedGRADiENT продовжує вдосконалювати знання з фармакології

10 жовтня 2021 року в рамках MedGRADiENT був проведений друге заняття з фармакології. Студетка ММ-422 Анна-Марія Коваль організувала семінар на тему «Холінергічна фармакологія».

Загалом понад 30 студентів взяли участь у цьому занятті. Обмеження були встановлені у зв‘язку з COVID-19.

Студенти отримали знання про мускаринові та нікотинові холінорецептори, фармакодина мікухоліноміметиків, прямих та непрямих холіноблокаторів, міорелаксантів і  N-холіноміметиків.

Анна-Марія дала поради щодо навчання та розвіяла сумніви студентів молодших курсів щодо цієї теми. Присутнім було запропоновано перевірити свої знання за допомогою невеликої вікторини, після чого всі питання були обговорені.