У ТНМУ відбувся майстер-клас з формування curriculum vitae

5 листопада 2021 року на базі бібліотеки Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся перший з серії майстер-класів для студентів та молодих учених. Науковий захід був присвячений становленню наукової діяльності початківця, а саме формуванню curriculum vitae (CV) як основного документа-характеристики науковця.

Організатором та куратором події є керівник патентно-інформаційного відділу, доцент кафедри загальної хірургії Андрій Павлишин.

Під час майстер-класу було проаналізовано особливості оформлення ключових пунктів CV, окреслено плани діяльності науково-дослідної роботи молодих науковців, поставлено цілі, які допоможуть сформувати оптимальний та конкурентоздатний профіль дослідника.

Також у заході брали участь  доктор технічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України Сергій Лупенко та представник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, голова громадської організації «Науковці активують світ» Анатолій Курило.

Досвідчені науковці поділились зі студентами своїми напрацюваннями в царині науки, окреслили напрямки та етапи розвитку і становлення молодого науковця. Вони дали вичерпну інформацію щодо особливостей початку міжнародної наукової діяльності, відповіли на запитання та сформували чіткий патерн успішної дослідницької діяльності.

Кожен студент отримав персональне завдання, вирішення якого буде перепусткою до участі в наступних майстер-класах та співпраці з громадськими науковими організаціями.