Панельна дискусія «Компетентнісний підхід у медичній освіті»

Запрошуємо долучитися до щотижневої онлайн-трансляції з марафону медичної освіти від україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»!

Цієї середи Проєкт організовує панельну дискусію «Компетентнісний підхід у медичній освіті». Долучайтеся до стріму за посиланням тут —> https://bit.ly/3ygtdN7 

Дата стріму: 8 грудня 2021

Час стріму: 16:00-17:30

Упродовж прямого ефіру з запрошеними спікерами й спікерками обговорюватимемо потребу використання компетентнісного підходу в освіті майбутніх медичних фахівців і фахівчинь, подумаємо як швидше та ширше інтегрувати підхід у роботу закладів освіти, а також почуємо історію створення посібника «Компетентнісний підхід у медичній освіті».

Нам цікаво порефлексувати, чи може краще розуміння складових компетентнісного підходу сприяти поліпшенню якості медичної освіти і яким чином. Тому завтра матимемо змістовну розмову з:

  • Оленою Єременко, заступницею голови НАЗЯВО, професоркою та докторкою філологічних наук,
  • Анною Мигаль, тренеркою «Інша освіта»,
  • Оленою Ігнащук, координаторкою з медичної освіти україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»,
  • Тарасом Бойчуком, доктором медичних наук, професором, заслуженим діячем науки й техніки України,
  • Іриною Волошиною, докторкою медичних наук, професоркою кафедри сімейної медицини ТКН ФПО ЗДМУ, членкинею правління «Академії сімейної медицини України»,
  • Наталею Старинською, тренеркою з викладацької майстерності, експерткою з акредитації та тренеркою експертів НАЗЯВО, керівницею ГО «Вище», фасилітаторкою.