Перемогу у ректорській медичній вікторині ТНМУ здобула команда українців

Упродовж кількох років у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського іноземні студенти організовують масштабні медичні вікторини. У зв’язку з карантинними умовами цей захід було перенесено на 3 грудня 2021 року. Сім команд подали заявки на участь у медичній вікторині. Кожна з них представляла свою країну – Гана, Нігерія, Україна, Індія, Польща, Зімбабве і Сьєрра-Леоне.

Упродовж семи раундів учасники команд демонстрували свої медичні знання.

Перше місце виборола команда українських студентів у складі Максима Фіка, Валерії Благуляк, Анастасії Мартинюк, Олександра Теренди, Дарини Шандрук. Вони обіграли досвідчену і титуловану команду ганійських студентів.

Цього разу Гана здобула друге місце. Честь своєї країни відстоювали Gifty Naana Mensah, Dennis Sunten, Micheal Boakye, Bertrand Kuuku Crankson, Zulaiha Naadu Alі. Зазначимо, що ця команда неодноразово була переможцем університетських вікторин і чемпіоном всеукраїнських вікторин.

Третє місце здобули представники Нігерії, зокрема Sotonwa Adedoyin Goodness, Mgbokwere Okezie Benedict, Nwoko Ihechi Bright, Miracle Chinonso Oparah, Alayande Ayomide Esther.

Четверте місце дісталося команді Індії (Pragati, Sritama Moulick, Malavika Menon, Shivam Yadav, Hardik Maitreya).

На п’ятій позиції польська команда у складі Wiktor Gotowiec, Artur Wasilewski, Mateusz Hulboj, Agnieszka Zięba, Wojtek Wawszczyk.

Шосте місце дісталося представникам Пакистану (Saleha Mustafa, Raj Kumar, Amit Kumar, Kainat Khawaja, Warda Arshad).

Сьомими стали члени збірної команди Сьєрра-Леоне і Зімбабве, зокрема Maria Kallon, Moses Abdul Sesay, Halima Bloh Nagbeh, Aleydah Motsi, Pearl Anesu Mpofu.

Організували цей захід Akinlade Omobayo Abdulsalam, Addo Maame Akosua Agyarkobea, Adeniyi Adetomiwa Adewale, Agyeman Kwaku Osei, Adeyemi David Ayooluwa, Tanaka Cliff Nhokwara, Anna-Maria Koval, Bartosz Konrad Migocki, Arun Arora, Maduka Chibuike, Thandeka Nompumeleloe, Ibrahim Ibidapo Ibikunle.

Волонтерами заходу стали  Ibrahim Ibikunle (group IM333), Abduljaleel Bayero (group IM338), Ameer Hamza (IM264), Okunola David (group IM439).

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Авніша Панесара.