Майстер-клас з анатомії емоцій у ТНМУ

16 грудня 2021 року доцент кафедри загальної хірургії Андрій Павлишин провів тренінг та авторський майстер-клас «Анатомія емоцій. Ботулінотерапія» для спеціалістів естетичної косметології та студентів ТНМУ. Основними питаннями, що розбирались під час практичного заняття, були про вікові зміни структури шкіри, локалізацію та переміщення поверхневих та глибоких жирових пакетів обличчя, орієнтири лицьової частини черепа, небезпечні зони обличчя при ін’єкційній техніці. Також значна увага приділялася топографії мімічних м’язів, особливостям їх діяльності та впливу на переміщення тканин обличчя.

Розглядали основні емоції людини та м’язи, що забезпечують їх прояв. Також моделювали зміни обличчя при впливі на певні групи м’язів ботулотоксином.

Приємно відмітити активність студентів університету в здобутті нових знань та перспектив своєї майбутньої лікувальної чи наукової діяльності.