Щирі побажання від священників Бучацького благочиння для колективу ТНМУ

З нагоди різдвяних свят до Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 11 січня 2022 року завітали духовні отці Бучацького благочиння Православної церкви України. Вони подарували святковий настрій за допомогою виконання давніх колядок і віншування.

Як зазначив отець Михайло Суханець з села Рукомиш, вітати колектив ТНМУ щороку з різдвяними святами для нього особисто і його громади стало традицією. «Ми з приємністю приїжджаємо привітати педагогічний колектив і студентську родину медичного університету з Різдвом Христовим. Ми щиро бажаємо всім Божої ласки, щедрот і благословення на увесь рік, щоб зустрітися у такому ж повному складі наступного року.

   

Щиро вдячний за тривалу співпрацю і допомогу нашій громаді з боку ректора, професора Михайла Корди і проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Степана Запорожана. Ми раді будемо бачити усіх представників університету, які завітають до нас у гості до Рукомиша», – розповів отець Михайло.

Колядками і  віншуваннями ТНМУ вітали отець Степан Шкварок (регент колективу), отець Андрій Шкварок, отець Степан Татарин зі своєю дружиною Наталією Татарин, отець Михайло Суханець, отець Володимир Суханець, отець Володимир Гільтяй.

Село Рукомиш у Тернопільській області відоме своєю церква святого Онуфрія, в якій зберігається скульптура святого Онуфрія Великого (XVIII століття). Ця робота належить авторству відомого скульптура Іоана Георгія Пінзеля. Саме село розташоване у мальовничій місцині поблизу Бучача.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.