До ТНМУ надійшов черговий гуманітарний вантаж з Лондона

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету 28 березня 2022 року отримав черговий гуманітарний вантаж від International Assistance Headquarters for Ukrainians, Української ресторації «Prosperity» (Лондон), волонтерів і небайдужих громадян Великобританії. Цього разу благодійники передали лікарські засоби (3 коробки), засоби гігієни (понад 100 кг), цивільні аптечки, перев’язувальні матеріали (2 коробки), бандажі, спальники (5 штук), каремати (14 штук), консерви 40 кг, крупи 6 кг, печиво 3 кг, сухі супи 5 кг, дитяче харчування 30 кг, підгузки 10 упаковок. А також окремим вантажем надійшло 140 кг продуктів харчування для дорослих і дітей, засоби гігієни.

Одну частину цієї допомоги до ТНМУ передала благодійна організація «Маленькі мрії», а іншу частину привезли волонтери Тернопільщини.

Висловлюємо щиру подяку українській діаспорі у Лондоні, зокрема Галині Косинській, усім небайдужим громадянам Великобританії, які своєю підтримкою додають віри і надії у перемогу України, підтримують наших співвітчизників емоційно і матеріально. Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.