Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) підтримує Україну і розширює свою стипендіальну програму

Оснабрюк. У відповідь на агресивну війну Росії проти України Німецький Федеральний Екологічний Фонд (DBU) – як один з найбільших екологічних фондів Європи –

надсилає сигнал солідарності з Україною. Для підтримки молодих вчених у

Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) у сфері охорони навколишнього середовища та збереження природи розширюється існуюча стипендіальна програма DBU. Українські випускники коледжів та аспіранти тепер отримають спеціальну підтримку.

Генеральний секретар DBU Александр Бонд: «DBU підтримує Україну в ці надскладні часи. Для вчених, які там мешкають, або для тих, хто залишив країну, ми пропонуємо 30 додаткових стипендій за рахунок нашої стипендіальної програми у ЦСЄ для

підтримки молодих вчених». Для отримання актуальної інформації дивіться https://www.dbu.de/@MOEFellowshipUkraine

Стипендіальна програма ЦСЄ для України розширюється

За словами Бонда, це має бути “різноманітний комплекс заходів”. Тому стипендії для країн ЦСЄ, які щороку присуджуються Німецьким Федеральним Екологічним Фондом (DBU), тепер

включатимуть 30 додаткових стипендій, які пропонуються українським науковцям. “Фінансування підтримає випускників коледжів і аспірантів, які мешкають в Україні, або тих, кому довелося залишити країну через війну”, – сказав Генеральний секретар DBU. Допомога спрямована на весь спектр молодих вчених — «від природничих до соціальних наук». Бонд:

«Наша мета полягає в тому, щоб дозволити молодим людям отримати додаткові кваліфікації і, таким чином, забезпечити вирішення проблем, пов’язаних з охороною навколишнього середовища та збереженням природи у своїх країнах».

Дослідники перебувають від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах Спеціальна програма стипендій DBU для України дозволяє молодим українським вченим проводити від шести до дванадцяти місяців у німецьких приймаючих установах.

Детальніше у прикріплених файлах

Інформує відділ міжнародних зв’язків