Волонтери ТНМУ отримали відзнаки

Викладачі і студенти-волонтери Тернопільського національного медичного університету 9 червня 2022 року отримали подяки за вагомий внесок в організацію та доставку волонтерської допомоги українським захисникам та цивільному населенню. Відзнаки і подяки вручили від громадської організації «Десантно-козацького рій». Були нагороджені такі студенти: Анастасія Надкевич, Марта Струк, Ілля Сороківський.

Медаль першого ступеня «За вірність традиціям від Всеукраїнського об’єднання «Країна» отримав доцент Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Тарас Кадобний, який упродовж багато років є активним волонтером нашого вишу. Попередньо таку ж медаль міський голова Тернополя Сергій Надал вручив кандидату медичних наук, лікарю-неврологу Андрію Надкевичу. Подякою був відзначений представник громадської організації «Десантно-козацький рій», керівник ансамблю «Збруч» і заступник директора Тернопільської обласної філармонії Василь Ірмійчук.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка та нагороджених.