Спільна допомога для успішної реабілітації наших захисників

5 липня 2022 року з ініціативи доцента кафедри фармакології з клінічною фармакологією Віктора Пиди, доцента кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тараса Кадобного та студентів медичного факультету Марти Струк, Івана Климаша за підтримки голови Великогаївської ОТГ Олега Кохмана та його заступниці Галини Кравчинюк у Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації було передано засоби гігієни, продукти, перев’язувальний матеріал та медикаменти для наших захисників, які перебувають там на реабілітації. Головний лікар Зіновій Ясеник висловив слова подяки за підтримку та допомогу, а також відзначив важливість наданої допомоги в такий час.

Того ж дня волонтери ТНМУ за сприяння директора ТДВ «Булат» Олександра Ковальчука  передали 5 буржуйок для потреб ЗСУ.

Марта Струк.