Студенти ТНМУ пройшли виробничу практику

Студенти четвертого курсу медичного факультету Тернопільського національного медичного університету пройшли виробничу практику як помічники лікаря. Після тривалого дистанційного навчання чотири тижні занурення у практичну медицину молодим людям видалися особливими і доволі насиченими. Вони мали можливість застосувати свої знання на практиці і отримати цінний досвід.

Студенти зазначили, що мали змогу спілкуватись з пацієнтами досхочу, вивчати різні клінічні випадки, аналізувати, порівнювати, розвиватися.

Лікарі щедро ділилися досвідом, відповідали на запитання, пояснювали, навчали. Студенти висловлюють подякую своїм наставникам Волянській Л.А., Федорчак О.Г, Волошин О.Я, Євтушенко С.В., Борис З.Я., Бондарчук-Сохацькій Н.Я..

Лікарські обходи, операції, записи медичної документації, об’єктивне обстеження, маніпуляції, збір анамнезу, обговорення і формулювання діагнозів. Саме таким був кожен день студентів під час практики.